گواهینامه ها
  • چین Dongguan Chenxin Automation Equipment Company Limited گواهینامه ها
    استاندارد: Business license
    عدد: 91440101MA9Y8JHE20
    تاریخ صدور:
    تاریخ انقضا:
مشخصات QC

خدمات ما

 

1) خدمات 24 ساعته ، پاسخ هر گونه س questionsال زودتر پاسخ داده می شود.

 

2) خدمات مستقیم کارخانه ، راه حل های منحصر به فرد و منحصر به فرد می تواند توسط مهندسین حرفه ای و تیم های کارکنان ما به شما ارائه شود.

 

3) تامین کنندگان مواد ارائه شده ، انواع مختلف مواد و تجهیزات محصولات شما را می توان در اینجا پشتیبانی کرد.

 

4) خدمات پس از فروش ، مهندسان در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور ؛علاوه بر این ، فیلم ها و سند راه حل به طور همزمان ارسال می شود.

 

5) مجموعه کامل و خاص موضوع پروژه شما پس از تماس با شما به صورت رایگان برای شما ارائه می شود.

 

6) 12 ماه گارانتی و قطعات یدکی دستگاه ظرف 3 روز ارائه می شود تا از اتلاف زمان تولید جلوگیری شود.

 

7) ما می توانیم خدمات سفارشی ارائه دهیم ، فقط الزامات ، پارامترهای محصول و نقشه های خود را به ما ارائه دهید.ما می توانیم محصولات را با توجه به نیاز شما سفارشی کنیم. (ارائه خدمات ODM )

 

 

سوالات متداول

 

Q1: آیا شما یک شرکت تجاری یا تولید کننده هستید؟

 

A1: ما یک شرکت ادغام کننده صنعت و تجارت هستیم.به طور عمده سیم برق AC و تجهیزات پردازش مهار سیم تولید می کند.در عین حال ، ما می توانیم تجهیزات اتوماسیون مهار سیم را با قیمت مناسب و ماشین آلات پایدار با کیفیت بالا ارائه دهیم. علاوه بر این ، می توانید خدمات دلخواه خود را با نیازهای خود دریافت کنید

 

 

Q2: گارانتی شما برای دستگاه چیست؟

 

A2: یکسال گارانتی (کلیه قطعات دستگاه را می توان در مدت یک سال رایگان تعویض کرد ، فقط باید هزینه ارسال را تحمل کنید (به جز پوشیدن قطعات، بدون احتساب دست ساز) ، تعمیر و نگهداری مادام العمر.

 

 

Q3: زمان تحویل شما چقدر است؟

 

A3: اگر دستگاه در انبار باشد معمولاً 3-5 روز است.در غیر این صورت ، زمان تحویل با توجه به مقدار مورد نیاز شما و فصل شلوغ ما 10-25 روز است.

 

 

Q4: کارخانه شما کجاست؟چگونه می تواند به شما سر بزند؟

 

A4: کارخانه ما در کنار گوانگژو و شنژن است.هنگامی که به ایستگاه راه آهن Dongguan یا Changping (اتوبوس) رسیدید ، ما شما را با ماشین به کارخانه خود می رسانیم.

 

 

Q5: چرا CHENXIN AUTOMATION EQUIPMENT Co.، Ltd. را انتخاب کنید؟

 

A5: "رضایت مشتری ، بهبود مستمر و خدمات نوآورانه" نیروی محرکه شرکت ما برای حرکت رو به جلو است.ما تمام تلاش خود را برای انجام بهترین سطح ماشین و خدمات اختصاص خواهیم داد.